Vítejte ve světě plném módy,bot,kabelek a rtěnek..Vítejte ve světě, ve kterém se setkáte s originalitou..Vítejte ve světě My Great Fashion World..!!

Srpen 2011

Kusovka 0.4

30. srpna 2011 v 11:43 Kusowky..x))
Naprosto Dokonalá..<3


Café..<3

26. srpna 2011 v 19:29 I Love..
Kafíčko..mmm..
Sice sem na něho ještě relativně malá..ale, jednou za čas to neuškodí..:D*

Poslední fotka..nejlepší..StarBucks 4ever..<3

Kusowka 0.3

26. srpna 2011 v 17:37 Kusowky..x))
Nádherná, úžasná, parádní kusowka..<3


Léto 2011-Námořnický styl..

26. srpna 2011 v 13:03 Sezónní trendy..►
Tak ten je bezesporu největším hitem léta..teda co se oblíkání týče..:)
Námořnický styl, to je jeden z mých nejoblíbenějších..můj šatník se skládá skoro jenom z pruhovaných triček, šatů..většinu věcí mám červenou, tmavě modrou a bílou..ale stopro nejsem jediná..;D
Je to hit snad už od minulého léta..a myslím, že hit to bude ještě pěkně dlouho..Možná, je podle některých návrhářů už dávno zapomenutý..jenže my, "obyčejní" lidé ho milujeme, a budeme ho nosit i nadále..x)*


David Guetta Ft. Nicki Minaj and Flo Rida-Where Them Girls At..x)

24. srpna 2011 v 13:17 Songy..:*
Parádní písnička..je taková plná energie..x)
Ideální na párty..(doporučuju z vlastní zkušenosti..;))Zara má problém..

23. srpna 2011 v 21:57 Diary..:*
Zdroj:InVogue

Máte doma kalhoty ze Zary vyrobené v Brazílii? Možná právě na nich pracovaly čtrnáctileté děti v nelidských podmínkách jedné z továren v Sao Paulu. Zara si tak zadělala na pěkný mezinárodní skandál!

Brazislký investigativní web Repórter Brasil přišel včera ráno s šokujícím článkem týkajícím se nelidských podmínek v několika továrnách v Sao Paulu, které vyrábějí oblečení pro španělský módní řetězec Zara! Na nelidských podmínkách by ještě nebylo nic moc šokujícího, ale daleko horší je zjištění, že v továrnách byly zaměstnané i děti. Ty byly v otrockých podmínkách často nuceny pracovat až 16 hodin denně a našla se mezi nimi dokonce i jedna čtrnáctiletá dívka!

Vše má na svědomí firma Aha Indústrie e Comércio de Roupas Ltda., která je smluvním dodavatelem firmy Inditex a v několika svých továrnách vyrábí pro Zaru džíny a další módní oděvy, které z rukou dětí putovaly do Aha indústrie a následně do centrály Zara ve Španělsku, kde finální produkty procházely schvalovacím řízením. V továrnách firmy Aha Indústrie pracovalo celkem 52 lidí a fotografie, které jsou součástí článku svědčí o tom, že podmínky opravdu nebyly nijak zvlášť úžasné. Továrna bez oken, toaleta plná špíny, dráty trčící ze zdi… Těžko říci, zda by zákazníci Zary byli nadšeni, kdyby věděli, kde se zboží vyrábí…

Ještě smutnější je, že dělníci si v mnoha případech vydělali za tuto práci zhruba 3000 Kč, což je částka, za kterou si v Zaře následně koupíte džíny s košilí, nebo třeba jednu bundu. Brazilské Ministerstvo práce a sociálních věcí obvinilo Zaru z celkem 52 přestupků a auditoři se s tím rozhodně nehodlají spokojit. Už teď jsou si totiž prý jistí, že v Brazílii pro Zaru pracuje za podobných okolností zhruba 30 dalších továren!

Inditex se podle očekávání od celé věci distancuje a tvrdí, že o tom, co se v Brazílii dělo, nemělo vedení společnosti ani tušení. "Podobné způsoby se neslučují s morálním kodexem firmy Inditex, která má nulovou toleranci vůči všem případům tohoto druhu. Jeho cílem je chránit práva zaměstnanců a to v plném rozsahu," vyjádřil se Inditex v tiskovém prohlášení. Těžko říci, zda mluví Inditex pravdu. Jisté však je, že když se brazilskému úřadu podaří cokoliv prokázat a Inditex bude obsouzen k pokuě, ani mnoho milionů Eur je při jejich výdělcích nezabolí. Kauzu samozřejmě budeme i nadále sledovat…


Medvídek od Louis Vuitton..:D*

23. srpna 2011 v 21:22 Fouta oblečků+doplňků z netu..%)
Takže, tohle mě docela pobavilo..:D
Velká většina návrhářů se letos v létě zbláznila do plyše..
No a..co si představíte, když se řekne plyš..??..Většina z nás..si asi představí..plyšového medvídka..a právě takového medvídka vytvořil i Louis Vuitton..x))
A můžu s klidem říct, že s tímhle nápadem nepřišel jako jediný..podobné medvídky, totiž vytvořilo již mnoho dalších návrhářů..x)*
Fouta:


Kusowka o.1

23. srpna 2011 v 20:02 Kusowky..x))
Tak, vím, že to není zrovna originální..ale..když sem šmejdila po netu, tak sem narazila na pár úžasnejch kusovek..
Tady máte jednu z nich..↓ ↓ ↓
Nude & Blue..

23. srpna 2011 v 19:37 Polyvore..✬
A máme tu další..tenhle je elegatní a zároveň moderní..(královsky modré sako, nude lodičky a šortky..;))
↓ ↓ ↓My Pink Idea..♥

23. srpna 2011 v 19:31 Polyvore..✬
Další výtvor..tentokrát sem zvolila kombinaci růžové a černé..x))*

My Pink Idea..♥A zase zpátky..

16. srpna 2011 v 11:55 Diary..:*
Ták, a jsem zase zpátky..
Tábor byl úžasnej..mám milión zážitků..♥
Momentálně sem celkem unavená..včera sem na poslední táborové diskotéce pařila jak o život..takže, jdu dohnat spánkový deficit..
Mějte se..x)*
Lolla<3

Další malé pozastanení..x)*

10. srpna 2011 v 9:03 Diary..:*
Ták, drazí moji milí, dneska ve 13.oo Vás zase opustím..jedu na tábor do Haluzic..(hele, jestli tam taky jedete, tak dejte vědět do komentů ;))
Vrátím se 16.srpna kolem 10.oo..
Možná..ještě dneska přidám nějakej příspěvek..ale nic neslibuju, musím eště dobalovat a takový ty věci..
Tož, se mějte..a nějak to tu beze mě přežijte..;D
Vaše Lolla<3

"Návod jak si během jízdy na kole nabatikovat tričko..ZDE..!!.."

7. srpna 2011 v 20:31 Diary..:*
"Dnešek..zvláštní den..jak mám začít..??..Třeba od rána"
Ráno..jsem otevřela oči s myšlenkou, že je sice hezky..ale já..jak se znám..o5 strávím celý den tím, že budu koukat na seriály a pojídat m&m´s..ale..
Hned u snídaně mi byla tato myšlenka vyvrácena..moje sestra, mi totiž.."navrhla", abych s ní, a s její bandou kámošů..šla na bazén..
Popravdě řečeno..vzhledem k mému zdravotnímu stavu(mám na mysli to, co trápí všechny ženy ve věku 12-55 let..)..takže, koupat se nemůžu..a vzhledem k tomu, že venku je sice 28°C..ale je zataženo a dusno..byla představa toho, že bych měla celej den strávit ukazováním svýho tlustýho zadku..někde na dece..kde bych se potila..byla..příšerná..://.."naštěstí"..se ukázalo, že bude s největší pravděpodobností pršet..a já...já sem si naivně myslela, že zůstaneme doma..NE..
Moje sestra..vymyslela plán..který zahrnoval pobyt někde na zahrádce jejího kámoše..mno..tak, pořád lepší..než vysedávat na bazéně..bez možnosti vykoupání..

Odejít z domu..sme měli o půl 3..
Já už sem byla nachystaná..namalovaná..všechno..a najednou sestře zazvonil telefon..
Po skončení hovoru..vyšla naštvaně z obýváku..se slovy.."Nikam nejdeme..Tomáš je na šrot.."..!!..ve volném překladu to znamená, že ten, ke kterýmu sme měli jít..byl opilej..no, takže..další plán nevyšel..

Kolem čtvrté hodiny..už sem měla přečtenou skoro celou ELLE, kterou sem si včera koupila..a moje sestra..ta celou dobu vymýšlela..co, teda budeme dělat..no..a..nakonec..to taky vymyslela...
Vyjeli sme si do jedné vesnice..jsou tam kolotoče, stánky..a takový ty šílený věci..já to teda moc nemusím..ale, co nadělám..

Po půl hodince sme byli na místě..a já sem hned uviděla kámošku..sestra to naštěstí pochopila, vzala kola..a každá sme šla po svých..
S kámoškou sme stihli jenom takovou tu loď..jak se houpe nahoru..dolů..a Vám se chce zvracet..ale stihli sme ještě něco...střelnici..(no..a v tu chvíly začalo pršet..hodně..)..já sem teda střílet nechtěla..(myslela sem totiž na zdraví..těch nevinných kolemjdoucích..)..zato kámoška..ta do toho šla..ale ani jednou se netrefila..tak jí ten chlápek "z lítosti, že je tak levá..:D"..dal 2 růže..takový ty z krepáku..:))..a ona mi jednu věnovala..no..a já..páč sem potřebovala k řízení kola obě ruce..sem si ji dala do kapsi od kraťasů..

Po příjezdu domů..sem si všimla velké zelené skvrny která sídlila přesně v místě výskytu té růže z krepáku..!!..Mimochodem..sem na sobě měla zrovna.."nečekaně"..bílý triko..://
Takže..tohle je návod..jak si během jízdy na kole..nabatikovat triko..
Hodně štěstí..
Vaše Lolla<3

"Barva,lak a puntíkovaný stůl.."

3. srpna 2011 v 13:13 Diary..:*
Aoy lidi..
Poměrně se nudím a nálada taky nic moc..doufám, že vy, jste na tom líp..
V našem obýváku právě skáčou nějací chlápci a malujou..barva smrdí po celým bytě..Brr..slyšela jsem, že některým jedincům to voní..O_o..já mezi ně..teda rozhodně napatřím..mám strašně citlivej nos..nevím proč..ale jen sebemenší "zápach" mě dokáže vyvést z míry..někdy je to docela blbý..třeba když máte jít se školou na exkurzi po čističce odpadních vod neboli zkráceně ČOV..to potom celé tři hodiny sedíte na obrubníku..a čekáte až prohlídka skončí..
Mno vlastně..teď mě jen tak napadlo, že je spoustu různých "pachů" které ostatním nesmírně voní..například.:benzín..ten je pro mě naprosto nepřijatelnej..obzvlášť, když někam jedeme..mně je jako obvykle špatně..a taťka zastaví na benzínce se slovy, že musí "natankovat"..v tu chvíli ucítím benzín a..(promiňte mi za nechutnost)..obsah mého žaludku..je většinou venku..
Když už jsme u těch aut..tak další věc v pořadí..jsou pneumatiky..jejich "vůni" má ráda velká většina lidí, mezi které o5 nepatřím..:D
Ale když tak přemýšlím, tak mně třeba vůbec nevadí "vůně" laku na nehty nebo laku na vlasy..né, že by mi to přímo voňelo..ale, prostě mi nevadí..
No, během psaní..sem si nalakovala nehty..a můj plán vyšel.."vůně" laku přebila "vůni" barvy..
A jak už název napovídá..kromě lakování nehtů se mi taky povedlo ten lak skoro celej vylít na stůl..takže, proto ten název "Barva,lak a puntíkovaný stůl.."
Tímhle moje kecaní končí..ale jen pro dnešek..
Mějte se..!!..
Lolla<3

Kabelka Lourdes..<3

3. srpna 2011 v 11:31 Lourdes León <3
Včera jsem měla ohromný štěstí..
Našla jsem v jednom internetovým obchodě kabelku, kterou má Lourdes León..!!
Je nádherná..od návrháře Alexandera McQueena, který už bohužel..není mezi námi..x(
Mno..a kabelka je sice vážně moc hezká..ale, pro mnohé cenově nedostupná..stojí 845 liber..což je zhruba 22 815 Kč..(počítala jsem podle nejnovějšího kurzu..1 libra=27 Kč)
Můžete se na ni podívat(případně koupit..:D) na téhle stránce:
http://www.alexandermcqueen.co.uk/uk/en/shop/Womenswear/Shop/Bags/Clutch/P-BRITANNIA-SKULL-BOX-CLUTCH.aspx

Tak..tady jsou fotky..A tady..je krátký životopis Alexandera McQueena..

McQueen byl nejmladší ze šesti dětí londýnského taxikáře. V 16 letech nastoupil jako učeň do tradiční krejčovské filmy Anderson and Shephard.

Postupně se vypracoval, založil svou firmu a začalo se mu říkat "chuligán britské módy". V roce 1996 se stal hlavním návrhářem pařížského módního domu Givenchy.

Čtyřikrát se stal britským návrhářem roku..a v roce 2003 dostal řád Britského impéria. McQueen se netajil svou homosexualitou a označoval se za "růžovou ovci rodiny".

McQueen byl nalezen mrtev, ráno 11. 2. 2010 ve svém bytě v centru Londýna. Spáchal sebevraždu.

° Viva Paris °

1. srpna 2011 v 16:32 Polyvore..✬
Další výtvor do mé sbírky..x)*
° Viva Paris °